fbpx

Netcen Teknoloji

Türkiye'nin Yükselen Teknoloji Gücü

  1. Hizmetler ve Çözümler: Müşteri Odaklı Teknolojik Hizmetlerin Adresi

NETCEN TEKNOLOJİ

Netcen Teknoloji, Türkiye merkezli bir bilgi teknolojileri şirketidir. İstanbul’daki ana ofisinden faaliyetlerini yürüten şirket, bilgisayar sistemleri tasarım hizmetleri alanında hizmet vermektedir. 17 Aralık 2008’de kurulmuş olan Netcen Teknoloji, çeşitli teknoloji hizmetleri sunmaktadır.

Şirketin sunduğu hizmetler arasında proje danışmanlığı ve yönetimi, yerinde hizmetler, uzaktan izleme ve yönetim, mühendislik desteği ve iş sahası hizmetleri bulunmaktadır. Özellikle müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunarak, onların beklentilerini karşılamaya ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Teknoloji yatırımlarının, iş faaliyetlerini basitleştirmesi, rekabete dayalı avantajlar sağlaması ve iş riskini hafifletmesi gerektiği üzerine kurulu bir felsefesi bulunmaktadır.

Netcen Teknoloji, ağ altyapısı ve güvenliği, veri merkezi hizmetleri, internet hizmetleri ve teknik danışmanlık gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. İnternet servis sağlayıcı (ISP) olarak da hizmet veren şirket, data center, dedicated server, cloud, CDN, co-location server hosting ve geniş bant internet hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca, şirketin global teknoloji şirketleriyle farklı tip ortaklıkları bulunmaktadır, bu da onun müşterilerine daha iyi hizmet sunmasını sağlar. Netcen Teknoloji, müşteri odaklı yaklaşımı ve teknoloji konusundaki uzmanlığı ile tanınmaktadır.

Dijital Dünyada Bir Adım Öne Çıkın!

Üstün performans, esnek paketler ve kesintisiz destek sizi bekliyor. İşinizi büyütmek için bugün bize katılın!