fbpx

Netcen Teknoloji Gizlilik Politikası

Giriş

Netcen Teknoloji web sitesini kullanmadan önce, lütfen bu Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz. Bu politikanın şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen Netcen Teknoloji web sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu Gizlilik Politikası yalnızca Netcen Teknoloji için geçerlidir ve burada bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı değildir. Bu politikayı kabul ederek Netcen Teknoloji’nin şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel Bilgi

Netcen Teknoloji web sitesinde, ürün ve hizmetlerimizi tanıtmak, yeni ürünler, hizmetler veya promosyonlar hakkında bilgilendirmek, ürün satışı yapmak veya satış sonrası destek sağlamak amacıyla; adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizi talep edebiliriz. İhtiyaç duyulduğunda, e-posta, telefon veya faks yoluyla ek bilgiler istenebilir. Toplanan bu bilgiler, Netcen Teknoloji web sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilir.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi

Netcen Teknoloji web sitesini ziyaret ettiğinizde, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı türü, trafik desenleri gibi teknik bilgiler otomatik olarak toplanabilir. Sitemiz, ziyaretçiler hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için bilgisayarınıza çerezler gönderebilir. Bu çerezler, sistemle ilgili teknik bilgi içerir ve yaygın olarak kullanılır.

Bilginin Paylaşımı

Netcen Teknoloji, kişisel bilgi içermeyen verileri (kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin demografik bilgileri vb.) istatistiksel amaçlar için üçüncü şahıslarla paylaşabilir. Kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler, yasal olarak gerekmedikçe üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Netcen Teknoloji, bilgi veya promosyon amaçlarıyla şirket bünyesindeki diğer sitelerle kişisel bilgileri paylaşabilir.

Alınan hizmete bağlı olarak (SSL, domain, lisans vb.), Netcen Teknoloji, kullanıcı bilgilerini işlemi gerçekleştirmek için gerekli olan durumlarda üçüncü taraflarla paylaşabilir. Örneğin, alan adı tescillerinde ICANN kurallarına uygun olarak belirli bilgiler ilgili kurum veya firmalarla paylaşılabilir.

Güvenlik

Netcen Teknoloji, veri güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır. Ancak, hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli olmadığını unutmayın. Netcen Teknoloji, kişisel bilgilere yetkisiz erişimi önlemek için gerekli tedbirleri almaya ve bilgilendirici yayın yapmaya özen gösterir. Özellikle online işlemlerde kullanılan kredi kartı bilgileri, güvenli şifreleme teknolojileri ile korunur.

Toplanan Verilerin Doğruluğu

Netcen Teknoloji, kullanıcılardan alınan eksik veya yanlış bilgileri, doğru bilgi ile güncelleyebilir veya silebilir.

Değişiklikler

Netcen Teknoloji, bu Gizlilik Politikası, web sitesi veya bu sayfalara erişimi dilediği zaman ve önceden haber vermeksizin değiştirebilir veya kaldırabilir.

Dijital Dünyada Bir Adım Öne Çıkın!

Üstün performans, esnek paketler ve kesintisiz destek sizi bekliyor. İşinizi büyütmek için bugün bize katılın!